تعداد 0 محصول در سبد خرید شما وجود دارد
نتایج در این بخش نمایش داده می شود

سوالات متداول

خرید ممبر فیک را پیشنهاد میکنید ؟

در هر صورت اگر تعداد ممبر های کانال شما بیشتر از یه تعداد خاص باشه مطمئن باشید یه اعتبار خاص به کانال شما میدهد و باعث میشود سایر کاربران با اعتماد بیشتری جوین کانال شما شوند .

فرق افزایش ممبر تلگرام با افزایش بازدید تلگرام در چیست ؟

در افزایش ممبر تلگرام تعداد ممبر های کانال بیشتر میشود اما در افزایش بازدید تلگرام تعداد بازدید های پست ها یعنی عدد چشم بغل پست ها بیشتر میشود.

فالوور چیست؟

این کلمه که فالوور چیست؟ در زبان انگلیسی با املای Follower نوشته می شود، Noun یا اسم بوده و به معنی دنبال کننده می باشد. کلمه Follower مفرد و جمع آن Followers است.

در زبان انگلیسی افرادی که دنبال کننده حزب، طرز فکر یا عقیده ای خاص، گروه و … هستند را با استفاده از پسوندهای مرتبط خطاب می کنند و به این معنی است که فرد مذکور پیرو یا فالوور آن حزب، طرز فکر و یا گروه است.

بازدید (ویو) چیست ؟

کلمه ویو در اصل یک واژه انگلیسی است که در بسیاری از رسانه های مجازی و پلتفرم های آنلاین مانند شبکه های اجتماعی کاربرد دارد. View در لغت به معنای چشم انداز و Views در فضای مجازی به معنای بازدید است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام، پلتفرم های اشتراک ویدیو مانند یوتیوب، ویمئو و نمونه ایرانی این دو آپارات از جمله مواردی هستند که از این واژه برای نمایش تعداد بازدید از ویدیوهای منتشر شده توسط کابران خود، استفاده می کنند.

خرید فالوور چه ارزشی دارد؟

خرید فالوور راه صد ساله را به یک شبه تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش و رسیدن به سود کلان می‌شود. خرید فالوور بهترین روشی است که شما می‌توانید لایک، کامنت، بازدیدکننده و مشتری به‌صورت همزمان بهبود ببخشید و همچنین مشتریان زیادی جذب کنید شما با خرید فالوور به پیشرفت پیج تان کمک می‌کنید.

چرا فالوور بخریم؟

بهترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور است. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این‌ یک امتیاز به شمار می‌آید.

error: Content is protected !!